همگام با توسعه اینترنت، روش‌های سفارش و خرید  به کلی دگرگون شده است. منافع موجود در سفارش اینترنتی به صورت کلی هر روزه توجه  تعداد بیشتری از خریداران را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند .

با توجه به مشغله بالای فروشندگان و تنوع بالای محصولات، ثبت سفارش فروشندگان بسیار پرزحمت شده است و زمان زیادی از فروشندگان صرف تامین کالاهای مورد نیاز خود وارتباط با بازاریابان کارخانجات مختلف جهت سفارش کالای مورد نظر می گردد. از همین روست که با توجه به بررسیهای میدانی انجام شده،هر روزه به درخواستها جهت استفاده‏ از سامانه ثبت سفارش آنلاین افزوده می‌‏‏شود.

درهمین راستا شرکت ناب اندیشان نسل امید سامانه آنلاین سفارش گیری موسوم به مارکیتو را طراحی وپیاده سازی نموده است. در این سامانه تمامی سوپر مارکتها ، هایپرمارکتها ،فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید به عنوان خریدار وتمامی کارخانجات وتولید کنندگان به عنوان چرخه تامین کالا و محصولات ، فروشنده در نظر گرفته میشوند.خریدار تمامی مایحتاج خود را که طبیعتا به صورت عمده می باشد فارغ از گوناگونی محصولات در بستر امن و مطمئن «مارکیتو» در قالب یک سفارش به صورت آنلاین ثبت و خریداری می نماید . سفارشات در سیستم «مارکیتو»،طی لیستهای سفارش جداگانه ای در دسترس کارخانجات قرار می گیرد. کارخانجات و فروشندگان با مشاهده لیست اجناس خریداری شده برند خود نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهند کرد.

مارکیتو  به صورت موازی در کنار سایر روشهای فروش شما قرار میگیرد و ویترینی برای خریداران عمده و فروشگاه ها میباشد