در مارکیتو حریم شخصی شما محفوظ می ماند:

ما در سامانه ثبت سفارش مارکیتو برای حفظ حریم شخصی و حقوقی شما مشتری گرامی اهمیت ویژه ای قائل هستیم. اطلاعاتی که شما در طی مراحل ثبت نام یا خرید وارد می کنید محفوظ بوده و به هیچ عنوان در جای دیگر فاش نخواهد شد و در صورت هرگونه قصور احتمالی ،حق اقامه دعوی در مراجع ذیصلاح برای شما محفوظ می باشد.

 

ما کاملاً قانونی و نظام مند هستیم:

سایت ثبت سفارش آنلاین مارکیتو یک سایت کاملاً قانونی است و تمام فعالیت های آن بر مبنای استاندارد های تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان ارئه محصول ،خرید و فروش  سریع، آسان و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در صفحه اصلی سایت، در پایین صفحه قابل مشاهده است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت سامانه ثبت سفارش آنلاین مارکیتو وجود دارد.

 

حفظ رمز عبور بر عهده خودتان است:

ما در مارکیتو برای رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز و گرامی ، رمز عبور حساب کاربری شما را به هیچ وجه برای شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کنیم؛ و تقاضا داریم که شما کاربران گرامی هم در راستای حفظ این ارزش بکوشید و رمز عبور خود را برای دیگران فاش نکنید. بدیهی است که در صورت فاش کردن رمز عبور حساب کاربری برای دیگران ، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری بر عهده خودتان است.

 

 

هدف ما جلب رضایت شماست:

برای همه شما مشتریان و کاربران گران قدر خرید و فروشی آسوده و رضایت بخش را آرزو می کنیم. تمام تلاش و کوشش ما برای حفظ و حراست از حریم شخصی به جهت جلب رضایت شما  مشتریان گرانقدر می باشد. رضایت خاطر شما هدف نهایی ماست.

 

با ما در تماس باشید:

جهت توضیحات تکمیلی، نحوه همکاری و در صورت بروز هر گونه ابهام و سؤالی با ما تماس بگیرید.

همچنین بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

021.46019568

 Markyto@nano-co.com

تهران ،میدان پونک ،خیابان میرزا بابایی ،بعد از تقاطع عدل ،ساختمان شکوه ، پلاک 3 واحد 6